محل تبلیغات شما

بهترین مجری نصب ایزوگام در تهران کیست؟

نصب ایزوگام در تهران : شرکت ایزوگام دلیجان ارائه دهنده بهترین انواع مختلف ایزوگام، قیرگونی ، آسفالت بام با کیفیت بسیار عالی و همچنین مجری نصب ایزوگام در تهران توسط بهترین اپراتورهای نصب ایزوگام  می باشد.

تجربه ایزوگام کار در زمینه نصب ایزوگام خیلی در اجرای فرایند موثر است و در صورتی که ایزوگام کار خبره نباشد نتیجه نصب ایزوگام، در حد ایده آل، با کیفیت و تمیز نخواهد بود و در آینده نیز منجر به بروز مشکلاتی ناشی از عدم رعایت نکات لازم، می شود.

همچنین در فرایند نصب ایزوگام لازم است که یک سری اصول و قواعد رعایت شوند که نتیجه نهایی مطابق با انتظار ما از آب در آید. در ادامه به بررسی مهم ترین نکاتی که لازم است در فرایند نصب، به آن ها توجه شود می پردازیم.

مناسب ترین زمان نصب ایزوگام در تهران چه موقعی است؟

از کلیدی ترین نکات در فرایند نصب ایزوگام ، زمان اجرای فرایند نصب می باشد. ایزوگام را باید در شرایط هوای گرم ، بین دمای 10 تا 40 درجه سانتی گراد، نصب کرد و از خشک بودن کامل سطوح تماس با آن در محل نصب، اطمینان حاصل کرد.

چرا که در این صورت چسبندگی ایزوگام بسیار بالاتر خواهد بود و از کنده شدن آن  و در نتیجه کوتاه شدن عمر ایزوگام جلوگیری به عمل می آید.

در صورتی که رطوبت بر روی سطحی که می خواهیم ایزوگام را بر روی آن نصب کنیم وجود داشته باشد، ایزوگام به طورکامل به سطح نخواهد چسبید و در نتیجه طوبت در بین لایه های ایزوگام نفوذ می کند.

بنابراین مناسب ترین فصل برای اجرای ایزوگام خصوصا بر روی پشت بام ها، فصل تابستان می باشد، البته در صورت وجود هوای آفتابی و ایجاد اطمینان از خشک بودن سطوح نصب، می توان عملیات نصب را در سایر فصول نیز با موفقیت انجام داد.

به طور کلی بهترین زمان ممکن برای نصب ایزوگام در تهران، اواسط فصل تابستان و اوایل فصل پاییز و در ماه های مرداد ، شهریور و مهر می باشد، زیرا در این فصول رطوبت سطوح به خوبی خشک شده است.

نکات مهم و کلیدی در نصب ایزوگام چه می باشد؟

در فرایند نصب ایزوگام  در جهت رسیدن به نتایج بهتر، رعایت کردن یک سری نکات در زمان نصب بسیار ضروری می باشد که در ادامه این مبحث به تعدادی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

رعایت کردن مواردی که در ذیل به آن ها اشاره خواهیم کرد باید در  ایزوگام دیوار نیز مد نظر قرار گیرد زیرا باعث افزایش طول عمر ایزوگام ها و کند شدن روند فرسایش آنها خواهد شد:

وم تمیزی سطوح محل نصب ایزوگام

سطحی که قرار است ایزوگام بر روی آن نصب شود باید تا حد امکان تمیز و بدون گرد و خاک باشد و یا دست کم، سنگریزه بر روی آن وجود نداشته باشد. زیرا در صورت وجود مواد زائد بر روی سطوح بعد از نصب، ایزوگام دچار ترک خوردگی خواهد شد.

وم تمیزی سطوح محل نصب ایزوگام

انجام پروسه نصب ایزوگام توسط ایزوگام کار مجرب و ماهر

حتما قبل از انجام  فرایند نصب ایزوگام در تهران، اطمینان حاصل فرمایید که این عمل توسط افرادی انجام شود که در این کار متخصص هستند و تجربه کافی را دارند.

زیرا یک ایزوگام هر چقدر هم که با کیفیت باشد در صورتی که به صورت اصولی و توسط ایزوگام کار حرفه ای نصب نشود، بدون شک دچار مشکلاتی خواهد شده و طول عمر آن کوتاه خواهد بود.

به دلیل آسان بودن پروسه نصب ایزوگام، بسیاری از افرادی که در زمینه های شغلی دیگری فعالیت می کنند به جای ایزوگام کار، اقدام به انجام آن می نمایند که باید توجه کنیم به هیچ عنوان این اتفاق نیافتد.

توجه به وضعیت آب وهوا در زمان اجرای ایزوگام

یکی از مهم ترین نکات قبل از اقدام به شروع فرایند نصب ایزوگام در تهران، در نظر گرفتن شرایط آب وهوا و توجه به دمای محیط می باشد.

همان طور که اشاره کردیم نباید در روزهای بارانی اقدام به نصب ایزوگام نمود و سطحی که قصد داریم ایزوگام را بر روی آن نصب کنیم باید بدون هیچ گونه رطوبتی و کاملا خشک باشد.

هوا در روز اجرای نصب ایزوگام در تهران باید گرم و خشک بوده و دمای هوا نیز بهتر است سردتر از 5- درجه سلسیوس نباشد تا مشکلی ضمن کار و بعدها پیش نیاید.

دقت به سطوحی که نصب ایزوگام بر روی آن ها امکان پذیر است

توجه به این نکته که اجرای ایزوگام بر روی برخی سطوح امکان پذیر نیست و یا دارای ریسک بالایی می باشد، خیلی مهم است. سطوح بسیار صاف مانند سطوح چوبی، سرامیکی و آهنی، گزینه های مناسبی برای نصب ایزوگام نیستند.

علی الخصوص سطوح آهنی که نصب ایزوگام بر روی آن منجر به پارگی ایزوگام خواهد شد. بهترین گزینه ها برای نصب این عایق، سطوحی می باشند که از گچ ، سیمان و قیر پوشیده شده باشند و یا سطوحی که از قبل ایزوگام شده باشند و نیاز به ترمیم و نصب مجدد ایزوگام باشد.

آزمودن ایزوگام

قبل از اقدام به فرایند نصب ایزوگام ، حتما لازم است که ایزوگام انتخاب شده توسط فردی ماهر و خبره آزمایش شود و میزان مقاومت آن در برابر فشار و سرما مورد سنجش قرار گیرد تا با اطمینان خاطر اقدام به نصب آن نمایید.

توجه به تاریخ ایزوگام

تاریخ تولید ایزوگام و مدت زمانی که در انبار بوده است خیلی مهم می باشد و این بازه زمانی نباید از شش ماه کند.

تعرفه های ایزوگام و هزینه خدمات نصب

از جمله مواردی که تاثیر به سزایی در تصمیم گیری کارفرمایان در انتخاب شرکت و اپراتور نصب ایزوگام در تهران دارد، هزینه هایی است که در قبال خدمات باید پرداخته شود.

شرکت ایزوگام دلیجان ضمن ارائه با کیفیت ترین خدمات توسط خبره ترین ایزوگام کارها قیمت های بسیار منصفانه ای برای مشتریان خود در نظر دارد.

برای اطلاع از تعرفه ها نصب ایزو گام ، آسفالت بام ،و… با   شماره های موجود در سایت شرکت ایزوگام دلیجان با ما در تماس باشید.


هتل الماس دو مشهد

نرم افزار فروش شایگان سیستم

دستگاه جارو برقی صنعتی

ایزوگام ,نصب ,روی ,سطوح ,های ,ها ,نصب ایزوگام ,بر روی ,ایزوگام در ,که در ,روی آن ,شرکت ایزوگام دلیجان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کانون فرهنگی شهید احمد مهویدی مسجد امام جواد (ع) شهرستان گناباد دانش آموزان و مدرسه thingeconcdar unnurrasu Empty Wings پورتال آموزشی افغانستان | Afghanistan Educational Portal گل همیشه بهار فوم بتن غدیر شیراز credlestelib کلینیک لیزر مو و جوانسازی پوست با لیزر